Hanımlar Eğitim Ve Kültür Vakfı (HEKVA) bünyesinde kurulan Gençlik Komisyonu, sivil toplum alanında çalışmalar yapmak isteyen gençlerden oluşmaktadır.

Sosyal sorumluluk kampanyaları, kültürel etkinlikler ve seminerler gerçekleştiren HEKVA Gençlik Komisyonu faaliyetlerine 2014 yılında başlamıştır. Daha çok eğitim alanında çalışmalar yapan HEKVA Gençlik Komisyonu eşit şartlarda eğitimin önemine inanmaktadır. 

Özellikle maddi açıdan sorunları bulunan ve bu sebeple eğitimine devam etmekte zorlanan Türkiye’nin farklı illerinde bulunan öğrenciler için, yardım kampanyaları düzenlemekte, giysi ve kırtasiye yardımı yapmaktadır. Yardım faaliyetleri dışında gençler için eğitim programları, seminerler düzenlemektedir. Toplumsal sorunlara farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlikler düzenleyen HEKVA Gençlik Komisyonu, geçmişten günümüze devam eden vakıf çalışmalarının önemine inanmaktadır.

Sivil toplum kuruluşlarında gençlerin daha çok yer edinmesini amaçlayan HEKVA Gençlik Komisyonu bu kapsamda tecrübeli isimleri gençlerle buluşturan etkinlikler düzenleyerek, gençlerin ilgi alanları, eğitimleri doğrultusunda sivil toplum alanında çalışmalarını desteklemektedir.

 

  • Kübra Efe AYDOĞAN
  • Pınar BIYIKLI
  • Esra ARIK
  • Emine ÖZCAN
  • Mine YILDIRIM
  • Burçak YILDIRIM

HEKVA GENÇLİK KOMİSYONU GÖNÜLLÜ TANIMA FORMU

BEN KİMİM?
T.C. Kimlik No
Ad Soyad
Doğum Yeri
Doğum Tarihi
EĞİTİM BİLGİLERİM
Öğrenim Gördüğüm Okul/Bölüm/Sınıf
Gittiğim Kurs ve Seminerler
Yaptığım veya içerisinde yer aldığım Proje ve Ödevler
İLETİŞİM BİLGİLERİM
Tel:
E- Mail :
Adres:
KİŞİSEL BİLGİLERİM
Okuduğum Kitaplardan Bazıları
Takip Ettiğim veya üyesi olduğum Blog ve İnternet Siteleri
Üye Olduğum Dernek ve Kulüpler
Eklemek İstediğim Diğer Bilgilerim