Haberler

15 Nisan 2018 Pazar sabahı Hanımlar Eğitim ve Kültür Vakfı olarak  çocuklarınızla birlikte hem eğlenceli hem de öğretici bir gün geçirmeniz için siyez ekmekli, kefir peynirli... sağlıklı bir kahvaltının ardından çocuklarımız, masal dünyasını keşfederken, bizlerde “daha huzurlu daha enerjik hissetmek için hayatımızı nasıl düzenlemeliyiz?" temalı sohbet meclisini kuracağız…

 

 

10.00-11.00       Sağlıklı Bir Kahvaltı

11.00-13.00       Çocuklar İçin “MASAL MEŞKİ” Oyun Çalışmaları

11.00-13.00       Dr. Münire BEŞKESE ile “ÖZE DÖNÜŞ” Sohbeti

 

*(Masal Meşki 6-12 yaş grubu çocuklar içindir)

Katılım Ücreti:

Ebeveynler için kişi başı 30 ₺,

Minikler İçin kişi başı 25 ₺.

 

*Kontenjanımız sınırlıdır.

Kayıt için: 212. 632 69 76/77

Haseki Sultan Mahallesi, Haseki Caddesi

No:33 Aksaray/İstanbul


Dr. Münire Berna BEŞKESE

İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans, yüksek lisans ve doktorasını bitirdi. İTÜ’de 14 yıl tam zamanlı, Bahçeşehir Üniversitesi’nde 4 yıl ders saat ücretli akademisyen olarak çalıştı. 1999 – 2000 yılları arasında Amerika’daki Wisconsin Üniversitesi’nde ve İngiltere’deki Brunel Üniversitesi’nde akademik araştırmalar yaptı. Şu an Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü’nde ikinci yüksek lisansını yapmaktadır. 2010 yılından beri anaokul, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik keşifle öğrenme atölyeleri tasarlamakta ve yürütmektedir. Öğretmenlere “Keşifle Öğrenme” eğitimleri vermektedir. Üç yıldır çeşitli kurum ve kuruluşlarda, “Fıtratı Keşfetmek”, “Hayat Bilmecesi”, “Hayata Sihirli Dokunuşlar”, “Ailenin Huzuru ve Çocukların Başarısında Şefkatin Gücü”, “Allah’a ulaşmak için Öncelikle Arınmak”, “Fıtrata Dayalı Yaşam” konularında veli bilgilendirme seminerleri düzenlemektedir. Bir yıldır Bab-ı Hayat Sağlık ve Danışmanlık Merkezi’nde Eğitim Danışmanı ve Drama Eğitmeni olarak çalışmaktadır. Şükür rama Atölyesi’ni yönetmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.


Oyun Çalışmaları Ekibi Masal Kervanı (OÇA Masal Kervanı)

Oyun  Çalışmaları Ekibi, sahne ve saha çalışmaları yapan bir ağ. Bir yandan sahneye çıkarak hikayelerini, şarkılarını  paylaşıyorlar. Saha da ise gönüllü atölyeler düzenleyerek sosyal hizmet çalışması yapıyorlar. 2015'ten bu yana bir gençlik hareketi olarak drama,masal,sanat ve oyun gibi alanlarda bir çok farklı yerde etkinlik yaparak iyi hislerini paylaşmaya devam ediyorlar. OÇA Masal Meşki, hem yetişkinleri hem çocukları terkrardan hikaye sofrasında buluşmaya davet ediyor.

Habere Ait Dökümanlar

Haber Fotoğrafları